Porady ON-LINE

Kancelaria świadczy usługi prawne nie tylko stacjonarnie w miejscu swojej siedziby, ale również wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, Kancelaria oferuje porady przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej.

Celem uzyskania porady mogą Państwo skorzystać z formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt, pozostawiając swoje dane kontaktowe, jednocześnie wskazując stan faktyczny sprawy oraz Państwa pytanie z nim związane. W przypadku rozbudowanego stanu faktycznego, możliwym jest przesłanie załączników w postaci dokumentów i/lub zdjęć za pomocą opcji ”wybierz dokument”, znajdującej się na samym dole formularza kontaktowego.

Powyżej przedstawione czynności nawiązania z Kancelarią kontaktu za pomocą formularza kontaktowego, mogą Państwo dokonać również za pomocą adresu mailowego adwokat@cebula.pl.

Należy pamiętać, iż przesłanie zapytania za pomocą formularza kontaktowego, czy bezpośrednio drogą mailową jest całkowicie bezpłatne i nie wiąże się z koniecznością podjęcia współpracy z Kancelarią. Decyzję o przekazaniu zlecenia Klient podejmuje swobodnie dopiero po przedstawieniu przez Kancelarię wyceny ostatecznego kosztu udzielenia porady prawnej lub zlecenia.

Istnieje także możliwość uzyskania porady prawnej przez telefon, jednakże za uprzednim przedstawieniem stanu faktycznego sprawy i istoty problemu w drodze wiadomości email, lub za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w zakładce kontakt oraz wpłacie na rachunek bankowy Kancelarii ustalonej kwoty tytułem zapłaty za usługę.