Adwokat Nowy Sącz

Zespół

Adwokat Maksymilian Cebula

Wpisany na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie. Ukończył aplikację adwokacką prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego, praca magisterska z zakresu prawa cywilnego.

Tel. 791 622 233

Adwokat Dariusz Makulec

Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie Wydział Prawa i Administracji, praca magisterska z zakresu prawa pracy, ukończona aplikacja prokuratorska w Lublinie, aplikacja adwokacka w Warszawie, wpisany na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Tel. 693 832 836

Członkowie zespołu kancelarii zdobywali doświadczenie zawodowe jako prawnicy, aplikanci adwokaccy, a następnie adwokaci w warszawskich kancelariach adwokackich. Posługują się językiem angielskim. Wszechstronna wiedza prawnicza zespołu Kancelarii i doświadczenie praktyczne zdobyte w trakcie dotychczasowej pracy zawodowej pozwala na efektywniejsze prowadzenie spraw klientów. Co więcej, nabyta wiedza merytoryczna została ugruntowana i wsparta udziałem w licznych postępowaniach sądowych. Niezwykle istotnym jest też doświadczenie zespołu kancelarii zdobyte we współpracy z przedsiębiorcami i klientami indywidualnymi w zakresie poszukiwania i wypracowywania skutecznych rozwiązań prawnych pojawiających się zagadnień.

Podobne wpisy